Célkitűzésünk, hogy az innovációmenedzsment és a településfejlesztés területein belül az elérhető tesztelt és bevezetett legmagasabb színvonalú műszaki és szakmai megoldások segítségével ügyfeleink igényei alapján olyan megoldásokat kínáljunk, amely számukra a legmagasabb színvonalú és értékű hozzáadott értéket hordozza magában.
Kompetenciák: professzionális projektmenedzsment, innováció menedzsment, kutatás-fejlesztés és ökoszisztéma rendszerismeret, hulladékgazdálkodási ismeretek, újrahasznosítási modellek, körforgásos gazdaságon alapuló ismeretek, vállalkozásfejlesztési és vállalatirányítási ismeretek, településfejlesztés, területfejlesztés, település üzemeltetés, rendszerszemlélet, FranklinCOVEY képzési rendszer ismerete és FORTH módszertan ismeret; csapatépítés, vállalkozások átvilágítása, szervezetfejlesztés.
Tulajdonosaink tapasztalata és szakmai előéletük alapján a fenntartható fejlesztés és a körforgásos gazdasági modellen alapuló rendszereket figyelembe véve dolgoznak. Számos szociális városrehabilitációs projekt előkészítésén, valamint az innovációkkal, energetikával és hulladékgazdálkodással kapcsolatos projektek előkészítésével, menedzselésével foglalkozunk vállalkozásunkon, valamint személyes referenciáinkon keresztül is.
Magyar családi vállalkozásként már 2012 óta folyamatosan Ügyfeleink szolgálatában állunk, portfóliónkat folyamatosan fejlesztjük és bővítjük.
A tulajdonos 2007-ben az ELTE-n TTK-n, terület- és településfejlesztő szakirányon végzett. 2014-ben megszerezte a társasházkezelői, ingatlankezelő és üzemeltetői felsőfokú, valamint az ingatlanközvetítő és értékbecslői képesítését. 2016-ban a Szent István Egyetem (mai nevén MATE, Gödöllő), Gépészmérnöki Karán településüzemeltető szakember képzésen szerzett másoddiplomát, melynek keretében a Szemléletformáló és újrahasználati központok szerepéről írt a közszolgáltatásban. 2021-ben szerzett kutatási és innovációs menedzseri diplomát, s még 2020-ban megkezdte tanulmányait a Gazdálkodási és Szervezéstudományok Doktori Iskolában a Pannon Egyetemen, amely keretein belül a KKV nagyvállalat együttműködést vizsgálja, kiemelten fókuszálva a kutatási, fejlesztési projektek finanszírozására, valamint az innováció elterjedésének akadályait Magyarországon. A Nemzeti Kutatási, Fejlesztési és Innovációs Hivatalban elnöki tanácsadóként az egyetemi innovációs ökoszisztéma változásának támogatását végezte, figyelemmel kísérve az egyetemi struktúraváltást.
• 4 éve töretlen fejlődés
• Komplex megoldások
• 3,2 milliárd Ft sikeresen elszámolt projekt